Bez kategorii

26 kwietnia zostań bohaterem!

Weronika puka do naszych serc.

 

„Ludzkie życie składa się z wyborów… Tak lub nie, w przód w tył, w górę w dół. Są wybory, które mają znaczenie. Kochać czy nienawidzić? Być bohaterem czy tchórzem? Walczyć czy poddać się? Żyć… czy umierać?”
Wasz wybór ma znaczenie bo może gdzieś tam na świecie to właśnie Twój bliźniak genetyczny czeka na ten bezcenny dar, który tylko Ty możesz temu człowiekowi podarować.

Jestem mile zaskoczona jak wiele osób chce pomagać. Mam nadzieję, że coraz więcej ludzi będzie obalać mity dotyczące oddawania szpiku Bo może dla Was to niewiele, ale dla nas bardzo dużo. Dlatego mam również nadzieję, że dobrze przemyślicie decyzję o zostaniu potencjalnym dawcą szpiku. Ponieważ podarowanie nadziei jest czymś bardzo wyjątkowym, ale odebranie jej – czymś naprawdę okropnym.
Więc niech Wasze wybory będą właściwe i dobrze przemyślane. Dziękuję wszystkim za włączanie się do akcji! Bo tyle osób czeka na Was – swojego „rycerza na białym koniu”, który przyniesie szansę na nowe życie i pomoże uwolnić się od złego smoka.. 

 

Weronika Śledź