26.06.2026|Szkoła
Witajcie wakacje! Oficjalnie kończymy rok szkolny!
W piątek 26 czerwca 2026r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to dzień pełen wzruszeń, radości oraz dumy z sukcesów, które wspólnie wypracowaliśmy przez ostatnie dziesięć miesięcy. Uczniowie odebrali dyplomy za wysokie wyniki w nauce, pracę na rzecz szkoły oraz osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych. Czas na zasłużony odpoczynek!
Życzymy Wam niezapomnianych, pełnych słońca i przygód wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!
Galeria /fot. Michalina Smolak, kl.1h/