10.05.2022|Szkoła

II miejsce w Powiatowym Konkursie Pierwszej Pomocy

W dniu 27 kwietnia 2022 r. został zorganizowany II Powiatowy Konkurs Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Szkoły Policealnej– Medycznego Studium Zawodowego pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatu Łukowskiego.

Laureatką konkursu w klasyfikacji indywidualnej została – zdobywając II miejsce – Magda Szczygieł z I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie. Nasza szkoła zajęła także II miejsce zespołowo

Fundatorem nagród dla zwycięzców konkursu (akcesoria komputerowe i sprzęt audio) był Powiat Łukowski. Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania w formie dyplomów.

W skład reprezentacji I LO wchodziły: Magda Szczygieł 2C, Dominika Stefaniak 2C,  Julii Basak 3D,  Katarzyna Wysokińska 3D, Sylwia Rzewuska 3DG. Opiekunem był Paweł Tymosz.