03.12.2018|Samorząd Uczniowski

Nowy samorząd

Nazywam się Alicja Kubiak i jestem uczennicą klasy 1h. W tym roku będę Przewodniczącą naszej szkoły. Mam wiele zainteresowań i pasji- lubię podróżować, a więc i poznawać nowe języki oraz kulturę innych państw, uwielbiam jeździć na nartach. Jestem otwartą osobą i zawsze staram się znajdować same pozytywy w różnych sytuacjach. Mam nadzieję, że swoje obowiązki wypełnię najlepiej, jak umiem. Razem z pozostałym dziewczynami z Samorządu Uczniowskiego chcemy po prostu zrobić coś fajnego dla Was. Liczę na to, że ten rok będzie obfitował w nowe pomysły, inicjatywy, a każdy uczeń naszej szkoły będzie zadowolony.

Nazywam się Klaudia Borejko, chodzę do klasy 1a. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej. Wraz z Alicją Kubiak prowadzę stronę  Samorządu Uczniowskiego na Facebooku. Moją pasją jest muzyka i teatr. Śpiewam, gram na skrzypcach i występuję. Przez 3 lata byłam główną bohaterką spektaklu „Alicja w krainie Czarów” w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie, a od zeszłego roku można mnie oglądać na deskach Teatru Es w Siedlcach. Co jakiś czas również dubbinguję. Jestem osobą otwartą, kreatywną i potrafię słuchać. Razem z koleżankami będę tworzyła Samorząd Uczniowski 2018/2019. Chętnie z każdym porozmawiam, zaczepiajcie mnie na przerwach, będziemy działać wspólnie. Mam głowę pełną pomysłów, lecz liczę również na Wasze propozycje.

Nazywam się Izabela Sulej. Jestem uczennicą klasy 1e. W Samorządzie Uczniowskim odpowiadam za Sekcję Artystyczną. Wolny czas lubię spędzać aktywnie. Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakt z innymi. W obecnym roku szkolnym razem z koleżankami postaramy się zorganizować wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych. Zadbamy o miłą atmosferę w naszej szkole. Będziemy kultywować wartości patriotyczne i dbać o serdeczną atomosferę.

Nazywam się Laura Dębowska i w tym roku szkolnym będę pełniła funkcję opiekuna Sekcji Gospodarczej. Jestem uczennicą klasy 1f. Mam wiele zainteresowań, które już dawno przerodziły się w pasje, np. fotografia i podróżowanie. Mam nadzieję, że razem uda nam się nadal tworzyć wyjątkową atmosferę, z której słynie I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki. Zachęcam do współpracy.

Nazywam się Julia Abramek. Jestem uczennicą klasy 1a, a w Samorządzie Uczniowskim odpowiadam za Sekcję Sportową. Należę również do szkolnej drużyny piłki ręcznej. Postaram się w tym roku z pomocą koleżanek zorganizować wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych, m.in. turnieje międzyszkolne w różnych dziedzinach sportu, rajdy, konkurencje międzyklasowe. Mam nadzieję również, że uda nam się zachęcić Was do prowadzenia zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez kiermasze zdrowej żywności, spotkania ze znanymi w naszym regionie osobami, sportowcami czy dietetykami. Zapraszamy do współpracy.

Nazywam się Pola Pasikowska. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcję Skarbnika. Jestem uczennicą klasy 1h. Od dziesięciu lat z dumą kultywuję polską kulturę, tańcząc i śpiewając w zespole ludowym. Lubię uczyć się języków obcych, a co za tym idzie, uwielbiam podróżować. Moim nowym zainteresowaniem jest fotografia, która sprawia mi wiele przyjemności. Jestem osobą towarzyską, a każdą wolną chwilę staram się spędzać w gronie przyjaciół. Jest we mnie mnóstwo energii oraz motywacji do działania. Zawsze służę pomocą. Zapraszam do współpracy.