22.06.2022|Szkoła

Wygrana w konkursie „Mój pierwszy biznes”

W dniu 21 czerwca odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Kreatywnie w przedsiębiorczość” organizowany przez Centrum Doradztwa Finansowego w Łukowie oraz Regionalny Inkubator Przedsiębiorczości  w Łukowie. W ramach projektu zorganizowany został  konkurs na najciekawszy biznesplan „Mój pierwszy biznes.”

Miło nam poinformować, że uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łukowie w składzie: Przemysław Mikulski  z kl. 3G, Klaudia Piotrowska z kl. 3D, Maria Nurzyńska z kl. 3D i Karol Król z kl. 3D zajęli  I miejsce w tym konkursie. Nagrodzony biznesplan dotyczył prowadzenia firmy „Vizuals” zajmującej się produkcją filmów reklamowych i relacji z wydarzeń oraz prowadzeniem kampanii reklamowych. Uczniowie otrzymali bon podarunkowy na zakupy rzeczowe 0 wartości 2500 zł oraz dla szkoły bon o wartości 1000 zł.

Wyróżnieni w konkursie zostali również uczniowie z klasy 3G: Maja Michalak, Wiktoria Cąkała, Natan Madej, Szymon Ratyński  i Bartosz Zakrzewski.

Kreatywnym uczniom I LO życzymy powodzenia w planowaniu i realizowaniu swoich celów życiowych.  Młodzież pracowała pod opieką nauczycielki przedsiębiorczości Pani Małgorzaty Kintop.