24.06.2026|Szkoła
Zakończenie roku szkolnego
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026r. o godz. 9 w auli szkolnej. Po uroczystości w auli odbędą się spotkania z wychowawcami, podczas których będą wręczane świadectwa:
| KLASA | WYCHOWAWCA | PRACOWNIA |
| 1A | Zaniewicz Ewa | 107 |
| 1B | Wasilewska Monika | 105 |
| 1C | Zawadzka Iwona | 205 |
| 1D | Kintop Małgorzata | 208 |
| 1E | Opolski Jacek | 211 |
| 1F | Wardak Małgorzata | 209 |
| 1G | Paszkiewicz Aneta | 110 |
| 1H | Madej Piotr | 202 |
| 2A | Paszkowska Edyta | 204 |
| 2B | Sala Aleksandra | 111 |
| 2C | Czubaszek-Siuj Magdalena | 102 |
| 2D | Łukasik Agnieszka | 108 |
| 2E | Tymosz Paweł | 02 |
| 3A | Kozioł Anna | 207 |
| 3B | Mojski Michał | 106 |
| 3C | Koszałka-Paluch Diana | 210 |
| 3D | Tymosz Kinga | 206 |
| 3E | Żurawska Aneta | 104 |
| 3F | Dobroch Anna | 109 |
| 3G | Zabłocki Marcin | 01 |
Ks. Proboszcz zaprasza na mszę św. o godz. 8 do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.