24.06.2026|Szkoła

Zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026r. o godz. 9 w auli szkolnej.  Po uroczystości w auli odbędą się spotkania z wychowawcami, podczas których będą wręczane świadectwa:

KLASA WYCHOWAWCA PRACOWNIA
1A Zaniewicz Ewa 107
1B Wasilewska Monika 105
1C Zawadzka Iwona 205
1D Kintop Małgorzata 208
1E Opolski Jacek 211
1F Wardak Małgorzata 209
1G Paszkiewicz Aneta 110
1H Madej Piotr 202
2A Paszkowska Edyta 204
2B Sala Aleksandra 111
2C Czubaszek-Siuj Magdalena 102
2D Łukasik Agnieszka 108
2E Tymosz Paweł 02
3A Kozioł Anna 207
3B Mojski Michał 106
3C Koszałka-Paluch Diana 210
3D Tymosz Kinga 206
3E Żurawska Aneta 104
3F Dobroch Anna 109
3G Zabłocki Marcin 01

Ks. Proboszcz zaprasza na mszę św. o godz. 8 do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Przejdź do treści