Samorząd Uczniowski

Członkowie

Nazywam się Kacper Król. Jestem uczniem klasy 2g o profilu matematyczno-fizycznym.
W tym roku będę Przewodniczącym naszej szkoły.
Uwielbiam podróżować i chodzić po górach, a moim marzeniem jest zdobycie K2. Interesuję się informatyką, teologią, oraz astronomią. Jestem osobą towarzyską, a mój czas wolny staram się spędzać w gronie przyjaciół. Pomagam też słabszym uczniom w nauce. Mam nadzieje, że razem z dziewczynami z Samorządu zrealizujemy wiele wspaniałych akcji, a każdy uczeń Kościuszki będzie ich częścią. Zachęcam do współpracy.

Nazywam się Sara Radomyska. Jestem uczennicą klasy 2a. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej.
Moją pasją od zawsze były podróże. Lubię ryzyko i adrenalinę, a moim największym marzeniem jest skok ze spadochronem. Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakty z innymi. Wolny czas staram się spędzać aktywnie, dlatego też należę do szkolnej drużyny piłki ręcznej dziewcząt. Wraz z pozostałymi osobami z Samorządu chcemy stworzyć coś kreatywnego, nowego. Mamy nadzieję, że nam w tym pomożecie!

Nazywam się Patrycja Falęcka. Uczęszczam do klasy 2a. W Samorządzie Uczniowskim naszej szkoły pełnię funkcję Skarbnika.
I LO im. Tadeusza Kościuszki było i jest moim wyborem, dlatego chcę angażować się w życie społeczności szkolnej. Praca w zespole, realizacja powierzonych zadań, dążenie do celu i jego osiągnięcie to coś, co pomoże mi wzbogacić moją osobowość. Interesuje mnie motoryzacja, strzelectwo sportowe, muzyka, podróże. Wierzę, że nowe pomysły i sugestie mogą wprowadzić odrobinę świeżości w życie naszej szkoły. Zachęcam do współpracy.

Nazywam się Patrycja Abramek. Jestem uczennicą klasy 1b. W tym roku szkolnym w Samorządzie Uczniowskim będę odpowiedzialna za Sekcję Sportową.
Lubię aktywność fizyczną, dlatego też uczęszczam na pozalekcyjne zajęcia z piłki ręcznej. Wolny czas spędzam z przyjaciółmi, na oglądaniu filmów i seriali. Jestem osobą otwartą, z chęcią nawiązuję nowe znajomości. Mam nadzieję, że moja praca w Samorządzie umożliwi mi realizację pasji, a Wam umili czas w szkole.

Nazywam się Aleksandra Ciężka i w tym roku szkolnym będę odpowiedzialna za Sekcję Gospodarczą w naszej szkole. Jestem uczennicą klasy 1Bg.
Moją największą pasją są podróże i poznawanie nowych kultur. W wolnym czasie uwielbiam gotować i czytać książki. Należę do szkolnej drużyny sportowej oraz od dziesięciu lat tańczę w zespole ludowym. Jestem osobą pozytywną, kreatywną  i otwartą na nowe znajomości. Mam wiele pomysłów i nie boję się wyzwań. Liczę, że ten rok pracy w Samorządzie zaowocuje wieloma wartościowymi działaniami. Zachęcam do rozmowy, dzielenia się pomysłami i sugestiami tak, aby w naszej szkole było jeszcze lepiej.

Nazywam się Gabriela Machal. Jestem uczennicą klasy 1Dg. W Samorządzie Uczniowskim odpowiadam za Sekcję Artystyczną.
Lubię język angielski i podróże. Interesuje mnie kultura innych krajów i kinematografia. Planowanie i organizacja różnych działań nie stanowią dla mnie problemu. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i pomysłową. W obecnym roku szkolnym postaramy się zorganizować akcje, które pobudzą Waszą kreatywność. Mam nadzieję, że razem będziemy tworzyć przyjemną atmosferę. Zachęcam do dzielenia się swoimi pomysłami.