Samorząd Uczniowski

Członkowie

Nazywam się Oliwia Kopeć. Jestem uczennicą klasy 3A. W Samorządzie Uczniowskim pełnię funkcję Przewodniczącej. Pasjonuję się sztuką, bardzo lubię malować oraz tworzyć niezwykłe rzeźby. Umiejętności te rozwijam na pozalekcyjnych zajęciach artystycznych. Jestem osobą otwartą, pomocną i towarzyską. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, spędzać czas z przyjaciółmi oraz oglądać filmy i seriale.

Nazywam się Michalina Ciężka. Jestem uczennicą klasy 1F. Pełnię funkcję Wiceprzewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Moją pasją są wypieki. Uwielbiam grać w tenisa i oglądać transmisje wydarzeń sportowych. Od kilku lat tańczę w zespole ludowym. Jestem osobą kreatywną, pracowitą oraz chętną do działania. Ambicja i upór w dążeniu do celu to cechy, które na pewno pomogą mi w pracy w Samorządzie Uczniowskim.

Nazywam się Natalia Kryjak, chodzę do klasy 3E  i w tym roku szkolnym będę odpowiedzialna za Sekcję Gospodarczą. Uwielbiam podróże i wszystko, co z nimi związane: organizację, odkrywanie nowych miejsc oraz poznawanie różnych, niebanalnych osobowości. Jestem osobą komunikatywną, zdeterminowaną oraz otwartą, o czym może świadczyć ukończenie Letniej Szkoły Młodzieżowych Liderów, a także aktywny udział w projektach społecznych, takich jak Równać Szanse.

Nazywam się Marcel Tratkiewicz, jestem uczniem klasy 3E i w tym roku szkolnym będę odpowiedzialny za Sekcję Sportową. Moją największą pasją są podróże i koszykówka. W wolnym czasie uwielbiam gotować. Należę do szkolnej drużyny sportowej. Jestem kreatywny i pozytywnie nastawiony do rzeczywistości. Mam wiele pomysłów i nie boję się wyzwań.

Nazywam się Julia Pochman i chodzę do klasy 1F. W Samorządzie Uczniowskim odpowiadam za Sekcję Artystyczną. Jestem pogodna, kreatywna i otwarta na nowe znajomości. Interesuję się muzyką i sportem,  zwłaszcza siatkówką. Wolny czas chętnie spędzam z przyjaciółmi. Jestem artystyczną duszą. Skończyłam Szkołę Muzyczna I stopnia w klasie fletu. Dodatkowo uczęszczałam na prywatne zajęcia wokalne. Mam dużo ciekawych pomysłów, które chciałabym zrealizować.

Nazywam się Oliwier Kurowski. Jestem uczniem klasy 2C. W Samorządzie pełnię funkcję Skarbnika. Interesuję się podróżami. Uwielbiam zwiedzać różne zakątki świata. Jestem kreatywny, otwarty na nowe znajomości oraz komunikatywny. W wolnym czasie staram się rozwijać moją pasję do gotowania.