Bez kategorii

Dzień Otwarty 2014

SPECJALNIE DLA GIMNAZJALISTÓW

 

W dn. 12 kwietnia 2014 r., mimo iż była to sobota, w gmachu I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie zaroiło się od różnobarwnego tłumu. To kolejny raz najstarsza szkoła średnia w grodzie nad Krzną otworzyła swoje podwoje dla gimnazjalistów, aby pomóc dokonać im właściwych wyborów dotyczących przyszłości. Jak na twórczych ludzi przystało, gospodarze przygotowali wiele atrakcji…

 

 

 

Goście mogli wziąć udział w pasjonujących doświadczeniach z fizyki i chemii. Miłośnicy geografii otrzymali niepowtarzalną okazję zwiedzenia różnych zakątków świata. Młodzi humaniści dyskutowali w kawiarni literackiej, brali udział w quizach z historii i wiedzy o społeczeństwie, a nawet wcielali się w postać Marii Antoniny. Prawdziwym przebojem stały się rozgrywki „League of Legends”, w których zmierzyli się miłośnicy informatyki. Nie zabrakło również pełnych emocji spotkań na sportowych boiskach. Gazeta „Tak!” wydała dla gimnazjalistów specjalny numer. Zaprezentowały się koła zainteresowań, chór szkolny, harcerze z 5 Łukowskiej Grunwaldzkiej Drużyny Wędrowniczej im. Fryderyka Koziarza.

 

 

Jak widać program Dnia Otwartego okazał się niezwykle bogaty i obfitował w wiele ciekawych zdarzeń. Każdy, kto chciał, mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną „Kościuszki”. Poczytać o niej można też: TUTAJ.

 

 

Drodzy Gimnazjaliści, mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu. Tymczasem życzymy Wam powodzenia na egzaminach!