Bez kategorii

Dzień Otwarty 2015

ZAPRASZAMY GIMNAZJALISTÓW!

 

 

Że I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie jest wyjątkową szkołą, nie trzeba przekonywać uczniów tej placówki. Wszyscy wiedzą, że ciągle coś tutaj się dzieje. Że nie brakuje ciekawych projektów, koncertów, spotkań międzynarodowych. A przy tym wszystkim szkoła gwarantuje wysoki poziom nauczania. W dn. 25 kwietnia 2015 r. zaprosiliśmy w swoje progi gimnazjalistów, aby zachęcić ich do odetchnięcia niesamowitą atmosferą, panującą w naszej społeczności.

 

 

Przybyli oni tłumnie w sobotę do gmachów przy ulicy Wyszyńskiego 41, gdzie zetknęli się z ogromną różnorodnością atrakcji. Mogli przeprowadzić doświadczenie chemiczne, wziąć udział w quizie z historii i wiedzy o społeczeństwie, obserwować preparaty pod mikroskopem, porozmawiać po angielsku czy włosku, poznać dzieje szkoły… Obejrzeli także ciekawe występy artystyczne: chóru, tancerzy, kabaretu. Uczestniczyli w spotkaniu z dyrektorem, Grzegorzem Rzymowskim i w niezliczonych rozmowach z pedagogami „Kościuszki”, od których usłyszeli niejedną dobrą radę.

 

 

Drodzy Gimnazjaliści! Nieważne, czy czujecie się humanistami, czy matematykami, czy chcecie zostać adwokatami, czy lekarzami – „Kościuszko” na pewno Wam w tym pomoże! Zapraszamy z całego serca! Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ. Więcej zdjęć – TUTAJ.

 

 

Pomyślnych wyników egzaminów i do zobaczenia 1 września 2015 r.!