Bez kategorii

Nowe władze uczniowskie!

13 grudnia 2012 r. w demokratycznych wyborach do Samorządu Uczniowskiego wybrani zostali:

 

Adam Pasternak-przewodniczący

Cześć! Jestem uczniem klasy II A, pełnię zaszczytną funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Postaram się godnie reprezentować interesy braci uczniowskiej oraz dbać o stałe wzbogacanie życia szkoły zarówno na polu rekreacyjno – rozrywkowym, jak i edukacyjnym. Chciałbym, aby działalność Samorządu rozwijała wśród uczniów naszej szkoły postawy patriotyczne i obywatelskie, a co za tym idzie będę starał się organizować jak najwięcej akcji służących temu celowi. Nie boję się wyzwań i mogę zagwarantować, że będę starał się pomóc rozwiązywać wszelkie problemy i zagadnienia, jak tylko będę umiał najlepiej.

 

 

Aleksandra Wierzchowska-wiceprzewodnicząca

Cześć, Cześć! Jak już wiecie, nazywam się Ola i tak się złożyło, że pełnię funkcję wiceprzewodniczącego, a właściwie wiceprzewodniczącej, ale.. jak zwał tak zwał.:)

Miało być coś o sobie, tak więc: wiecznie jestem czymś zajęta, czasami niekoniecznie tym, czym powinnam, ale generalnie nie potrafię siedzieć w miejscu! Jestem osobą otwartą na ludzi, wbrew pozorom sympatyczną, a czasami nawet empatyczną, uzależnioną od żelek, udającą, że umie gotować, a przede wszystkim stworzoną do organizowania wszystkiego, co się da organizować, tak więc jeśli macie jakiekolwiek sprawy związane z naszą wspaniałą szkołą, problemy do załatwiania – ŚMIAŁO! Zawsze postaram się pomóc, a z Waszej strony liczę na fajną współpracę! 

 

 

Marta Kołodyńska- skarbnik

Cześć, jestem Marta. W samorządzie pełnię funkcję skarbnika, ale moja rola nie ogranicza się tylko do tego. Lubię masę rzeczy, na przykład ćwiczyć swoje zdolności kulinarne, podróżować i słuchać dobrej muzyki. Razem z resztą Samorządu postaram się zorganizować wiele ciekawych akcji, tak aby nasza szkolne życie nie było monotonne. Ciężko jest mi określić jaka jestem, ale myślę, że w miarę ambitna i odpowiedzialna, dlatego jeśli macie jakieś pytania, problemy, możecie się do mnie zwrócić, zawsze chętnie pomogę.

 

 

Rafał Matysiak-sekcja artystyczna

Siema! Jestem Rafał. Dlatego że bardzo interesuję się muzyką zostałem przydzielony do sekcji artystycznej. W szkole jestem kojarzony z tym, który nie rozstaje się ze swoimi perkusyjnymi pałeczkami.
Jeśli chodzi o sporty które mnie fascynują to jedynie sporty ekstremalne, m.in. MotoCross czy też  Freeride rowerowy, w których próbuje brać czynny udział, mimo przestróg rodziców. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami zrobimy coś wyjątkowego, co nie miało jeszcze w naszej szkole miejsca, tak by o dokonaniach tego samorządu usłyszały nasze wnuki:).

 

 

Jakub Chruściel- sekcja rozrywkowa

Mam na imię Jakub. Jako członek samorządu zajmuje się sekcją rozrywkową. Interesuje się piłką nożną i muzyką. Jestem otwarty na wszelkie sugestie związane z dyskotekami i wszelkimi imprezami szkolnymi, a sam oczywiście zawsze będę starał się zorganizować Wam jak najlepszą zabawę! Osobiście nie należę do osób nietowarzyskich i melancholijnych, więc chyba jesteście w dobrych rękach. 😉   Żeby mnie znaleźć wystarczy się tylko rozejrzeć, zawsze służę pomocą.

 

 

 

Tomasz Turski- sekcja sportowa

Hej! Jestem Tomek. Charakteryzuje mnie poczucie humoru, dlatego w moim towarzystwie może być zabawnie. Energicznie podejmuję swoje działania, wykonuję je z dużą dokładnością. Interesuje mnie wszystko oprócz siedzenia w książkach. Jestem dobrym słuchaczem, dlatego gwarantuję, że każdą prośbę skierowaną do mnie będę starał się jak najszybciej zrealizować. Śmiało je do mnie kierujcie. Często bywam w szkole, więc nie będzie trudno mnie znaleźć 😀  Lubię spontaniczne pomysły, akcje, wypady. Aktywność to moje drugie imię. Moi współtowarzysze są świetnymi ludźmi, dlatego za naszych rządów będzie się działo! Trzymajcie się mocno! 🙂

 

Opiekę nad Samorządem sprawują : p. Anna Niewęgłowska i p.Sylwia Szczygielska.