Bez kategorii

Nowe władze!

 

KRZYSZTOF LIPIEC

 

Witam! Nazywam się Krzysztof Lipiec, jestem uczniem klasy 2i. W Samorządzie mam zaszczyt pełnienia funkcji przewodniczącego. Jestem człowiekiem lubiącym towarzystwo, otwartym na nowe znajomości. Moją największą pasją jest muzyka, słuchanie oraz tworzenie, choć z tym drugim jest nie najlepiej;). Chciałbym aby w naszej szkole żyło się jak najlepiej, tak więc jeśli macie jakiekolwiek pytania czy problemy, zapraszam. Mam nadzieję, że kadencję SU na rok 2013/2014 będzie wspominana bardzo dobrze;)

 

 

 

 

 

 

ALEKSANDRA ZAKRZEWSKA

 

Cześć! Jestem Ola i w samorządzie pełnię funkcję wiceprzewodniczącej. Zazwyczaj jestem bardzo wesoła, wszędzie mnie pełno, nie lubię się nudzić:) Moją pasją jest muzyka, gram na skrzypcach, czasami próbuję śpiewać. Z reguły jestem osobą otwartą i przyjazną, więc jeśli macie jakiś problem czy sprawę – nie wstydźcie się, chętnie pomogę!:)

 

 

 

 

 

KATARZYNA IZDEBSKA

 

Cześć! Jestem Kasia. W Samorządzie pełnię funkcję skarbnika, jak również została mi przydzielona sekcja gospodarcza. Lubię podróże, jazdę na snowboardzie i grę w kosza. Nie lubię nudy, dlatego w moim otoczeniu zawsze musi się coś dziać. Wydaje mi się, że jestem osobą dość gadatliwą, więc łatwo nawiązać ze mną kontakt, dlatego jeśli macie jakieś problemy, zawszę chętnie pomogę w ich rozwiązaniu

 

 

 

WERONIKA WARPAS

 

Hej, nazywam się Weronika Warpas. W samorządzie pełnię funkcje organizatora sportowego. Od wielu lat gram w piłkę ręczną. Wspólnie z drużyną zajmowałam czołowe miejsca w Polsce. Kwestia sportu jest mi bliska i dlatego cieszę się ze mogę koordynować imprezy sportowe organizowane w naszej szkole. Z natury jestem wesoła, zawsze uśmiechnięta. Jestem też otwarta i szczera. Łatwo łapie kontakt z ludźmi i żadne wyzwanie nie jest mi straszne. Mam nadzieję że moje działania w samorządzie przyczynią się do poprawy bądź ulepszenia naszego wspólnego szkolnego życia. Niczego nie obiecam, po prostu będę działać. Wierzę, że was nie zawiode.

 

 

 

 

TOMASZ DĘBOWSKI

 

Siema! Mam na imię Tomek. W tym roku zajmuję się sekcją rozrywkową. Postaram godnie pełnić tę funkcję umilając Wam trudy wynikające z uczęszczania do naszej szkoły. Jestem otwarty na wszystkie wasze propozycje, wystarczy zaczepić mnie na korytarzu a z pewnością każdemu poświęcę swój czas. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocowała zadowoleniem obydwu stron. Trzymajcie się!

 

 

 

 

 

MONIKA SOĆKO

 

Hej Jestem Monika, w samorządzie zajmuję się sekcją artystyczną. Zostałam do niej przydzielona, bo na co dzień zajmuję się muzyką i sztuką. To jest moja największa miłość. Często bywam na różnych koncertach, happeningach, lubię gdy dużo się dzieje wokół mnie. Trudno nie zauważyć mnie w szkole. Jestem osobą żywiołową, pogodną, otwartą i empatyczną. Lubię pomagać ludziom, więc jeśli ktoś potrzebuje rozmowy może śmiało zwrócić się do mnie Nie lubię nudy i monotonii. Mam nadzieję, że za naszej kadencji wspólnymi siłami zrobimy wiele ciekawych akcji. Liceum to najpiękniejszy okres w życiu i tak powinniśmy go zapamiętać!