Bez kategorii

Żegnaj stary budynku!

Zatrzymane wspomnienia w fotografii

 

Nie da się ukryć, że każdy Kościuszkowiec, mimo urody i wygody nowego budynku, wspomina z nostalgią stary. Zostawiliśmy tam w końcu cząstkę siebie. Już nigdy nie zapomnimy tych przeciągów i ścisku w „Kiszce”, trzeszczącej podłogi w starej szkole, szatni, w której zawsze można było dostać cudzym plecakiem, albo charakterystycznej, pieczarkowej woni Hadesów. Mimo, że to już za nami, Samorząd Uczniowski postanowił ocalić chociaż część tej atmosfery od zapomnienia…

 

I zarządził konkurs na najlepsze zdjęcia ze starej szkoły! Były jęki niezadowolenia, bo każda klasa musiała się zmobilizować. Ale tylko początkowo, później wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że była to świetna zabawa! Efekt przerósł oczekiwania. Fotografie są piękne, zresztą można obejrzeć je w szkolnej galerii. A niedługo także na korytarzach nowej szkoły!

Nie zapominajmy jednak, że zdjęcia, zdjęciami, ale była to także rywalizacja. Jurorem mógł zostać każdy. Każdy mógł ocenić zdjęcia na Facebook’u i przyczynić się do zwycięstwa swoich faworytów. Po tygodniu głosowania zostali wyłonieni zwycięzcy: klasa I D, II I oraz III G. Na apelu z okazji Dnia Niepodległości zwycięzcom zostały wręczone słodkie upominki, a my będziemy już zawsze mogli cieszyć się blaskiem starej szkoły na fotografiach. Chwilo trwaj!